Zespół

Home » Zespół

Akademię tworzą pasjonaci fryzjerstwa, perfekcjoniści w swoim zawodzie, którzy pragną dzielić się swoim długoletnim doświadczeniem, wiedzą oraz chcą Cię inspirować do dalszej pracy w drodze do sukcesu. Współwłaściciele Paweł i Natalia tworzą fundament Akademii, a poprzez swoje zaangażowanie gwarantują szkolenia na najwyższym poziomie.

Nabrdalik Akademia Fryzjerska
Nabrdalik Akademia Fryzjerska - szkolenia fryzjerskie

Paweł Nabrdalik

Edukator-pedagog, który z pasją już od prawie 20  lat realizuje misję szkoleniową. Jako doświadczony instruktor rocznie kształci około 400 fryzjerów/stylistów-profesjonalistów i inspiruje ich do twórczej pracy. Na co dzień stylista-szkoleniowiec. Przygodę z fryzjerstwem rozpoczął w 2001 r. wraz z uzyskaniem tytułu czeladnika. W swoje doświadczenie wpisuje szkolenie w zakresie włoskich technik cięcia, modelowania i upięć oraz podstaw koloryzacji Akademii Gabriel. Wziął także udział w programie międzynarodowych szkoleń realizowanych przez Kinki Academy w Holandii. Rok 2009 to okres sukcesów stylisty: otrzymuje tytuł mistrza w zawodzie fryzjera i dyplom ukończenia szkolenia Creative Cutting & Colouring znanej na całym świecie Akademii Toni&Guy. Od tego czasu całą swoją energię i wiedzę wkłada w pracę instruktora fryzjerskiego. 2017 rok to przełom w życiu prywatnym i zawodowym – otwarcie Akademii Fryzjerskiej!

Nabrdalik Akademia Fryzjerska
Nabrdalik Akademia Fryzjerska - szkolenia fryzjerskie

Paweł Nabrdalik

Edukator-pedagog, który z pasją już od 13 lat realizuje misję szkoleniową. Jako doświadczony instruktor rocznie kształci około 400 fryzjerów/stylistów-profesjonalistów i inspiruje ich do twórczej pracy. Na co dzień stylista-szkoleniowiec. Przygodę z fryzjerstwem rozpoczął w 2001 r. wraz z uzyskaniem tytułu czeladnika. W swoje doświadczenie wpisuje szkolenie w zakresie włoskich technik cięcia, modelowania i upięć oraz podstaw koloryzacji Akademii Gabriel. Wziął także udział w programie międzynarodowych szkoleń realizowanych przez Kinki Academy w Holandii. Rok 2009 to okres sukcesów stylisty: otrzymuje tytuł mistrza w zawodzie fryzjera i dyplom ukończenia szkolenia Creative Cutting & Colouring znanej na całym świecie Akademii Toni&Guy. Od tego czasu całą swoją energię i wiedzę wkłada w pracę instruktora fryzjerskiego. 2017 rok to przełom w życiu prywatnym i zawodowym – otwarcie Akademii Fryzjerskiej!

Natalia Tomczyk

Fryzjer, stylista. W 2009 roku rozpoczęła przygodę z fryzjerstwem, która trwa do dzisiaj. W 2012 roku otwiera swój pierwszy salon, gdzie zdobywa bezcenne doświadczenie. Ambicja, chęć rozwoju i samorealizacji nie pozwala jej na tym poprzestać. Początkiem 2017 roku wspólnie z Pawłem Nabrdalikiem otwiera Akademię Fryzjerską. Natalia Specjalizuje się w strzyżeniu damskim i koloryzacji. W pracy kieruje się zasada by traktować innych tak jak sama chciałaby być traktowana. Dlatego kładzie nacisk na ciągły rozwój i szkolenia fryzjerskie aby poszerzać umiejętności i horyzonty na potrzeby wymagających Klientów. Jest wymagająca wobec innych i siebie dlatego zanim zaczęła pracę jako Edukator przeszła szereg szkoleń zarówno u Pawła jak i najlepszych Edukatorów w Polsce. Na swoim koncie ma szkolenia z technik strzyżeń w oparciu o filozofię Vidal Sassoon. Chętnie dzieli się zarówno wiedzą zdobytą na szkoleniach jak i swoim doświadczeniem z pracy z klientem.

Nabrdalik Akademia Fryzjerska - szkolenia fryzjerskie
Nabrdalik Akademia Fryzjerska
Nabrdalik Akademia Fryzjerska
Nabrdalik Akademia Fryzjerska - szkolenia fryzjerskie

Natalia Tomczyk

Fryzjer, stylista. W 2009 roku rozpoczęła przygodę z fryzjerstwem, która trwa do dzisiaj. W 2012 roku otwiera swój pierwszy salon, gdzie zdobywa bezcenne doświadczenie. Ambicja, chęć rozwoju i samorealizacji nie pozwala jej na tym poprzestać. Początkiem 2017 roku wspólnie z Pawłem Nabrdalikiem otwiera Akademię Fryzjerską. Natalia Specjalizuje się w strzyżeniu damskim i koloryzacji. W pracy kieruje się zasada by traktować innych tak jak sama chciałaby być traktowana. Dlatego kładzie nacisk na ciągły rozwój i szkolenia aby poszerzać umiejętności i horyzonty na potrzeby wymagających Klientów. Jest wymagająca wobec innych i siebie dlatego zanim zaczęła pracę jako Edukator przeszła szereg szkoleń zarówno u Pawła jak i najlepszych Edukatorów w Polsce. Na swoim koncie ma szkolenia z technik strzyżeń w oparciu o filozofię Vidal Sassoon. Chętnie dzieli się zarówno wiedzą zdobytą na szkoleniach jak i swoim doświadczeniem z pracy z klientem.